Dennver Cluj – Materiale de constructii si instalatii

Dennver Cluj – Materiale de constructii si instalatii

Magazin Dennver Cluj | Materiale de constructii | Instalatii termice

Magazinul Dennver din Cluj ofera: materiale de constructii si finisaje, produse pentru instalatii sanitare, termice, electrice, feronerie, unelte si scule.

  • MATERIALE CONSTRUCTII
  • ELECTRICE-ELECTROCASNICE
  • OBIECTE SANITARE
  • VOPSELE-LACURI-ADEZIVI
  • TERMO-APA-GAZ-CLIMA
  • CERAMICE-PARCHET-USI
  • SCULE ELECTRICE-MANUALE
  • FERONERIE – CASA – AUTO
  • GRADINA – ACCESORII
  • ECHIPAMENTE DE PROTECTIE

Contact reteaua de magazine DENNVER din Cluj


Dennver Cluj-Napoca, str. Campului nr. 84-86
Luni – Vineri:         07:30  – 20:00;
Sâmbătă:               08:00 – 14:00;
Duminică:             Inchis;
Tel./fax :           0264/426571
Informatii generale:       office@dennver.ro
Depozit materiale de constructii:     depozit@dennver.ro
Instalatii:       instalatii@dennver.ro
Chimicale:         chimicale@dennver.ro
Electrice:         electrice@dennver.ro
Amenajari interioare:       finisaje@dennver.ro
Obiecte sanitare – placi ceramice: showroom@dennver.ro


Dennver Cluj-Napoca, Str. Campului, nr. 69
Luni – Vineri:       8.00 – 16.00;
Sambata:             8.00 – 14.00;
Duminica:            Inchis;
Tel./Fax:              0264 424.201
Email:            instalatii.campului69@dennver.ro


Dennver Floresti, str. Avram Iancu nr. 300
Luni – Vineri:    8.00 – 18.00;
Sâmbătă:          8:00 – 14:00
Duminică:         Închis
Tel.:       0371 505.929
Informatii generale:       office.floresti@dennver.ro
Depozit materiale de constructii:       depozit.floresti@dennver.ro
Instalatii:      instalatii.floresti@dennver.ro
Chimicale:       chimicale.floresti@dennver.ro
Electrice:       electrice.floresti@dennver.ro


Depozit distributie accesorii Aluminiu si PVC
Tel:  0727872361
E-mail: vanzari@dennverprofi.ro

Nume firmă DENNVER COMIMPEX SRL
Cod Unic de Înregistrare
6099702
Nr. Înmatriculare J12/2377/1994

Vizitat 47 ori, 1 Visit today

Postat în Gresie si Faianta, Instalatii, Instalatii Apa, Instalatii electrice, Instalații incălzire, Instalații sanitare, Instalatii termice, Lacuri si VopseleșiMateriale de Constructii

Adaugă o Recenzie

Evaluați această postare făcând click pe stelele de mai jos:

 

Related Listings

Dennver Cluj – Materiale de constructii si instalatii Magazin Dennver Cluj | Materiale de constructii | Instalatii termice Magazinul Dennver din Cluj ofera: materiale de constructii si… Read more…

Postat în  Gresie si FaiantaInstalatiiInstalatii ApaInstalatii electriceInstalații incălzireInstalații sanitareInstalatii termiceLacuri si Vopseleși Materiale de Constructii

Dennver Cluj – Materiale de constructii si instalatii Magazin Dennver Cluj | Materiale de constructii | Instalatii termice Magazinul Dennver din Cluj ofera: materiale de constructii si… Read more…

Postat în  Gresie si FaiantaInstalatiiInstalatii ApaInstalatii electriceInstalații incălzireInstalații sanitareInstalatii termiceLacuri si Vopseleși Materiale de Constructii

climafix

Dennver Cluj – Materiale de constructii si instalatii Magazin Dennver Cluj | Materiale de constructii | Instalatii termice Magazinul Dennver din Cluj ofera: materiale de constructii si… Read more…

Postat în  Gresie si FaiantaInstalatiiInstalatii ApaInstalatii electriceInstalații incălzireInstalații sanitareInstalatii termiceLacuri si Vopseleși Materiale de Constructii